Отзывы о компании Ledaagro.Shop
- Олена Ж.
Але відправляти треба тільки не Укрпоштою.
- Комментарий продавца
Дуже вдячні вам за покупку та високу оцінку!
- Комментарий продавца
- Михаил З.
- Сергей Л.
- валерий к.
- Максим С.
Все чудово,але Кермек в пакунку 0.1 грам тільки 2 насінини.Буду рекомендувати Вас,і замовляти ще
- Іван Б.
Швидка доставка! Ввічливість!
- Светлана К.
Все було на вищому рівні,дякую за професіоналізм,гарного дня Вам!!!!
- Оксана М.
Буду замовляти ще)
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за оцінку та вибір нашого товару!
- Комментарий продавца
- Андрій М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за оцінку та вибір нашого товару!
- Комментарий продавца
- Леся В.
Гарна якість,товаром задоволена
